Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

home > Start > Sport > Pogórze Husów - Wisłok Czarna
AAA
HUSÓW
2014.08.25 15:50

Pogórze Husów - Wisłok Czarna

Pierwsza połowa spotkania to przewaga gospodarzy, którzy po indywidulanej bramce Sowy zeszli na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

Po przerwie gra Czarnych wygadała już zdecydowanie lepiej niż w I połowie. Fatalny w skutkach błąd popełnił bramkarz Husowa, któremu nie sprzyjał ani stan boiska, ani deszczowa pogoda. Futbolówka wyślizgnęła się spod jego ciała wypadła wprost pod nogi Pasierba, który wyszedł na II połowę zmieniając Kubiaka.

Kolejne bramki to już zasługa grającego trenera Wisłoka, Adama Wałczyka, który dwukrotnie umieścił piłkę w siatce. Pierwszy gol padł po strzale z niewielkiej odległości, drugi po strzale głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Petryka.

Po 3 bramce dla Czarnych, gracze Husowa starali się zdobyć kontaktową bramkę, zabrakło im jednak ostatniego podania.

Pogórz Husów - Wisłok Czarna 1-3 (1-0)

Bramki: Sowa (42) - Pasierb (70), Wałczyk (79, 85)

Pogórze : D. Styś - G. Kawalec, M. Podolec, R. Tytoń, P. Ożóg - A. Kucha, R. Świątoniowski, D.Dulęba, M. Krupiński - G. Pawełek J. Sowa

Wisłok : J. Wolańczyk - D. Frączek, M. Kucharzyk, P. Ferenc, K. Cisek - M.Petryk, M. Gorzelany, K. Stopyra, Ł. Gaweł - A. Kubiak, A. Wałczyk

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.