Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

home > Start > Sport > Trzy złote, jeden srebrny i dwa brązowe
AAA
ŁAŃCUT
2021.06.28 10:12

Trzy złote, jeden srebrny i dwa brązowe

W dniach 26-27.06.2021 roku w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym a zarazem III Memoriał im. Wojciecha Kardynalskiego. Swoje występy w mistrzostwach mogą zaliczyć do bardzo udanych zawodnicy z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "ZIELONI" przy Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie którzy wywalczyli w zawodach sześć medali.

Oto osiągnięte wyniki:

1. Szymon Szpytma - zdobył złoty medal w grupie wiekowej juniorów do lat 16 w wadze do 59 kg - wynikiem 67.5kg.

2. Aleksandra Blajer - zdobyła srebrny medal w grupie wiekowej juniorek do lat 23 i brązowy w grupie wiekowej seniorek w wadze do 52 kg - wynikiem 67.5kg.

3. Gabriela Blajer - zdobyła złoty medal w grupie wiekowej juniorek do lat 23 i brązowy w grupie wiekowej seniorek w wadze do 57 kg wynikiem 70kg.

4. Karol Budziwół - zdobył złoty medal w grupie wiekowej juniorów do lat 23 w wadze do 83kg - wynikiem 152.5kg.

5. Hubert kłak - ukończył swój start na miejscu IV w grupie wiekowej seniorów w wadze do 83kg - wynikiem 162.5kg.

W klasyfikacji OPEN wszystkich juniorek do lat 23 siostry Aleksandra i Gabriela Blajer ukończyły zawody na miejscu drugim i trzecim a w klasyfikacji klubowej drużyna z Łańcuta ukończyła mistrzostwa na miejscu drugim w grupie wiekowej junior do lat 23.

- Podsumowując zawodnikom gratuluję osiągnięć sportowych i dziękuję wszystkim w naszym mieście którzy wspierają naszą działalność. - mówi Adam Bielecki, trener LUKS Zieloni Łańcut

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.