Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Zakończyły się poszukiwania 54-latka z gminy Łańcut
Tir zjechał z drogi i przewrócił się
Potrącił 12-latkę na rowerze
Kolizja w Łańcucie
home > Start > Aktualności > Boże Ciało w Białobrzegach
Rozmiar tekstu:
AAA
BIAŁOBRZEGI
2016.05.26 12:45

Boże Ciało w Białobrzegach

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w Białobrzegach.
Boże Ciało w Białobrzegach
Boże Ciało w Białobrzegach

Zdjęcia w Galerii

Red
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Boże Ciało w Białobrzegach, 3.5000 out of 5 based on 2 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 9873
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (13)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
14b-443
~ ja  do ~ And.   "Nie wyobrażam sobie,żeby ktoś szedł ubrany jak zwykle" ...........
boooo ?
29 maja 2016
+1
-2
58a-cc3
~ xxv  do ~ And.   O, myślimy podobnie. Uważam,że te wszystkie negatywne komentarze pokierowane są pychą i zazdrością.
28 maja 2016
+2
-0
58a-cc3
~ And.  do ~ Swpd   Jeżeli nie wierzysz, to czemu wylądowałeś na stronie poświęconej UROCZYSTOŚCI BOŻEGO CIAŁA, myślę, że każdy człowiek wie co jest dla niego ważne, więc nie musisz komentować moich wypowiedzi. Jeżeli Ty sam nie uznajesz Boga,to mimo wszystko kulturalnie powinieneś uszanować to, że inni mogą myśleć inaczej.
28 maja 2016
+3
-0
58a-cc3
~ And.  do ~ ja   Hmmm... Z tego co napisałam, ciężko jest wywnioskować jakikolwiek komentarz dotyczący krytykowania czyjegoś ubioru. Napisałam, że według mojej opinii jest to ważna uroczystość i uważam, że jest to wyjątkowy dzień, więc należy go jakoś inaczej przeżyć, choćby np. przez ubiór. Nikogo nie oceniałam w tej wypowiedzi, pisałam we własnym imieniu. Nie widzę powodu Pani/Pana komentarza. Choć myślę, że może to być wynikiem złego czytania ze zrozumieniem, z czym jak wiadomo większość ludzi ma problem..
28 maja 2016
+2
-1
14b-443
~ ja  do ~ And.   kto daje ci prawo do komentowania ubioru ludzi... Bóg tak patrzy na ubiór.. wątpię !!! jak zawsze rewia mody... a to chyba nie jest najważniejsze
26 maja 2016
+3
-2
bbe-ee6
~ Ok? Aha.  do ~ xxv   Drogi kolego lub koleżanko. Ja nie mam problemu z podyskutowaniem na temat religijny. Powiesz mi dlaczego wierzysz a ja Tobie dlaczego nie. To nie jest wyśmiewanie nagonka czy cokolwiek. To opinia. Możemy sie z nią dzielić bo wszyscy takie prawo mamy. Nie ukrywam się jako anonim żeby się pośmiać. Od dziecka byłem zmuszany do chodzenia do kościoła wiara i wyznanie zostało mi narzucone. Gdybym mieszkał w Indiach miałbym budde gdzie indziej Allaha a gdybym urodził sie tysiace lat temu modliłbym sie do kota i słońca. Wiara to stan umysłu oraz odzwierciedlenie jakim jest się człowiekiem. Jestem dobrym człowiekiem popełniam błędy ale je naprawiam. Nie rozumiem jedynie dlaczego ludzie mówia mi JESTEŚ SZATANISTĄ BO NIE CHODZE DO JAKIEGOŚ BUDYNKU I NIE KLĘCZE GODZINAMI.
26 maja 2016
+7
-2
3d0-261
~ MP  do ~ And.   Gwarantuję, że ani trochę nie cierpię z powodu "braku chrystusa w sercu", a wręcz jestem szczęśliwy i nie zamierzam niczego zmieniać. Mimo to uważam się za osobę pełną empatii i zawsze staram się być dobrym człowiekiem w odróżnieniu od niektórych nazywających się katolikami.
26 maja 2016
+7
-3
ce5-cee
~ xxv  do ~ Swpd   Ludzie, statystyki pokazują same, że za katolików uważa się blisko 90% naszej społeczności. Hmm, widzę, że taka odwaga wypowiadania się na temat wiary jest tylko w internecie... Wiadomo, niektórzy ludzie myślą,że mogą pozostać anonimowi. Poprawia się Wam humor po takiej nagonce na kościół i wiarę ? Wydaje mi się, że jest to osobista sprawa człowieka.
26 maja 2016
+3
-1
27f-d25
~ Swpd  do ~ And.   A nie przyszło co do głowy, że nie wszyscy kupują ten kit?
Póki co, to nie ma nakazu wiary.
26 maja 2016
+6
-4
ce5-cee
~ And.   Nie rozumiem wcześniejszych komentarzy. Moim skromnym zdaniem, idąc na tak ważną uroczystość, jaką jest BOŻE CIAŁO należy się jakoś "odwalić". Nie wyobrażam sobie,żeby ktoś szedł ubrany jak zwykle, bo w końcu taki dzień jest raz do roku i powinniśmy oddać swoim zachowaniem,a nawet ubiorem chwałę Bogu. Sypanie kwiatów jest nieodzownym elementem tej uroczystości. Kwiaty, przypominają nam o czystości i delikatności. Ludzie, którzy jeszcze nie dorośli, nie są godni nazywać się KATOLIKAMI. Młodzi ludzie pod wpływem otoczenia i mediów nie widzą celu w Eucharystii. Uważam, że to jest godne pożałowania i modlitwy. Czasem trzeba się zastanowić nad takimi ludźmi... Hmm, Jak człowiek musi cierpieć z powodu braku Chrystusa w sercu?
26 maja 2016
+7
-4
3d0-261
~ MP  do ~ Ok? Aha.   Popieram w 100%
26 maja 2016
+9
-5
ce7-77a
~ luk  do ~ Ok? Aha.   Jak się jest bałwanem to się po prostu pewnych rzeczy nie rozumie...
26 maja 2016
+6
-16
a9e-cff
~ Ok? Aha.   Możecie mi zarzucić wiele, disować, obrażać moją opinię, to tylko udowodni jakimi super Katolikami i ludźmi jesteście. Ale powiem jedno to jest żałosne. 100 osób odwalonych jak na koncert przy zamku idzie za jakimś typem pod daszkiem a dzieci rozwalają płatki kwiatów na ulicy robiąc syf a ludzie po tym dreptają robiąc z tego jeszcze większy syf. Nie wiem w ogóle czemu ma to służyć, ale to jest żałosne. Jak dla mnie większość ludzi nie różni się od tych Islamistów, którzy w swoich obrzędach podrzynają ludziom gardło. Taki sam entuzjazm, wnioskuję po dziesiatkach snapów w stylu PROCESJA IDZIEMY O JEJKU DALIŚMY RADĘ. Na prawdę ludzię, ogar trochę jesteście zabawni. :D Ps. To moja opinia, nie obraza wyznania, ani oszczerstwa. Czysta wolność słowa oraz prosty opis sytuacji. Po prostu śmiesznie się patrzy na ludzi klękających przy jakichś rowach. xD
26 maja 2016
+17
-10
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x