Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Lodowisko w Białobrzegach
Oświadczenie prezesa CM, poszukiwani pracownicy
Sprzedaż i serwis maszyn
Wypadek na A4, dwie ranne osoby
home > Start > Aktualności > Kraszewskiego rozkopana w kwietniu
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2017.03.13 12:47

Kraszewskiego rozkopana w kwietniu

W najbliższą środę nastąpi przekazanie placu budowy pod długo oczekiwany remont i przebudowę ul. Kraszewskiego w Łańcucie.
Kraszewskiego rozkopana w kwietniu
Kraszewskiego rozkopana w kwietniu

Umowa z firmą Strabag Sp. z o. o., która wygrała przetarg na przebudowę drogi, została podpisana 1 marca 2017 r. na kwotę 4 348 237,03 zł brutto. Jak informuje Magdalena Rak z Podkarpackiego Zarządu Dróg Powiatowych, przekazanie placu budowy planowane jest na 15 marca. Cały czas niezmieniony zostaje termin zakończenia inwestycji, który ustalono na 24 listopada br.

Inwestycja swym zasięgiem obejmie: remont jezdni i chodników od km 23+067,5 do km 23+516,7 oraz budowę odcinka kanalizacji deszczowej wraz z przebudową kolidującej infrastruktury technicznej na odcinku od km 22+146 do km 23+516,7 km z wylotem do potoku Mikośka i umocnieniem potoku w rejonie mostu w ciągu ul. Cetnarskiego.

Te ostatnie leżeć będą w gestii Łańcuckiego Zakładu Komunalnego i jak informuje prezes Andrzej Antosz: - rozpoczęcie nastąpi po uzgodnieniu terminu z głównym wykonawcą przebudowy drogi.

Kiedy utrudnienia w ruchu? 

- W marcu Strabag Sp. z o.o. nie planuje większych utrudnień w ruchu. W tym czasie będziemy prowadzić roboty przygotowawcze tj. wytyczenia geodezyjne, inwentaryzacje zjazdów i przyległych posesji oraz roboty branżowe poza jezdnią. Utrudnienia w ruchu przewidujemy od kwietnia - wtedy też zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, a roboty będą odbywać się połówkami. Oznacza to, że połowa jezdni będzie zamknięta, a ruch w obie strony będzie odbywał się wahadłowo. Ruchem będzie sterowała sygnalizacja świetlna - wyjaśnia Anna Cembrzyńska kierownik działu Komunikacji i PR Strabag Sp. z o. o.

Chmiel
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Kraszewskiego rozkopana w kwietniu, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Chmiel dodany
 
Odsłon: 10739
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (38)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
43e-f67
~ Tamtejszy  Oby jakościowo nie był to remont jak na Zielonej, bo kolejny pewnie za 100 lat, bo kolejnych funduszy już raczej nie zobaczymy, no chyba że San Eskobar nam pożyczkę zrobi.
13 marca 2017
+20
-0
Ostatnio dodane komentarze
00e-15f
~ geeg4g   Skorzystaj z naszych usług dźwigowych na terenie Lubina i okolic. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem. Nasi Specjaliści mają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Skontaktuj się z nami. https://dzwigi-golak.pl/
18 grudnia 2017
brak ocen
d9a-4e1
~ obiecanki   Od 2006 roku miłościwie nam panujący Stanisław obiecywał, że już za miesiąc już za pół roku będzie przebudowa Kraszewskiego już jest dokumentacja już będzie projekt.... a przed wyborami to co tydzień obiecywał i ..... 11 lat minęło i w końcu będzie remont!! Hura a my mamy się cieszyć! Z taką skutecznością życzymy powodzenia w wyborach :)
16 marca 2017
+6
-2
fd6-ef5
~ wtajemniczony  do ~ gosc   Potwierdzam. Pani Radna Roman działała na rzecz przebudowy Kraszewskiego. Pani Moniko ja i moja rodzina głosujemy na Panią!
Barnatom, Ruparom i innym Pazdanom powiemy NIE. Niech miastem rządzą ludzie aktywni, pracowici i autentycznie zaangażowani w rozwój naszej lokalnej Ojczyzny.
16 marca 2017
+8
-4
47e-cff
~ ona  do ~ gosc   Bzdura! Pani Roman pochodziła raz po domach przy Kraszewskiego za podpisami, że niby będzie pisać do PZD. Potem wrzuciła do skrzynek otrzymaną odpowiedź o treści, jaką już dawno znaliśmy. Nic nie wniosła do sprawy.
16 marca 2017
+5
-4
391-b8d
~ Lin  do ~ haha   Oj dużo tych kandydatów w byłych list PiS: Barnat, Kula, Roman, Rupar. A efekty rządów w powiecie widać było wcześniej (szpital na łopatkach, szkoły zaniedbane) teraz czas na miasto bo idzie wolno (tylko pomnik udało się zburzyć przez ponad 2 lata)
16 marca 2017
+4
-0
5a5-7f6
~ Mieszkaniec Kraszewskiego  do ~ gosc   Pani Monika Roman to robiła wszystko, żeby przebudowę zablokować . A teraz odwraca kota ogonem. Pani Moniko Roman do roboty bo drogi powiatowe nie robione. Nie robi Pani zgoła nic, a jątrzyć to każdy potrafi.A Pani w tym jest mistrzynią.
16 marca 2017
+8
-3
e46-0d8
~ haha  do ~ gosc   Co to to czyli znamy kanydatów na burmistrza,- PAN KULA, PAN BARNAT, PANI ROMAN, i PANI RUPAR i może PAN KUMEK no i jaki PiS pozwoli to PAN GWIZDAK...wybory samorządowe zapowiadają się emocjonująca. Kiedy zacznie się donoszenie jeden na drugiego? Może już sie zaczęło
15 marca 2017
+3
-1
f53-161
~ gosc   W imieniu mieszkańców ulicy Kraszewskiego chciałbym serdecznie podziękować Pani Monice Roman radnej powiatu za działania na rzecz modernizacji naszej ulicy.
To nie żaden Barnat , a właśnie Pani Monika Roman od wielu wielu lat zabiegała o remont Kraszewskiego. Liczne petycje, apele, wystąpienia i interwencje pani radnej dotarły wreszcie do serc i sumień Zarządu Dróg Wojewódzkich
Gdyby nie dzielna i konsekwentna postawa Pani Radnej Roman nie byłoby tego remontu
Wdzięczni Mieszkańcy
Ulicy Kraszewskiego
15 marca 2017
+9
-9
063-962
~ Justyna  do ~ Grzegorz   Takiego człowieka jak Pan nam trzeba młodego ambitnego z pomysłami. A komentarzy pis...ów proszę nie traktować powaznie oni szczuja jadem.
15 marca 2017
+3
-5
063-962
~ Justyna  do ~ Grzegorz   Brawo brawo widać golym okiem kto Panu chce zaszkodzić szkoda że robią to w godzinach pracy i jeszcze im za to płacą
15 marca 2017
+1
-4
31d-c28
~ Grzegorz   A Państwa którzy tak ochoczo wstawiali minusy też pzdrawiam.Tylko zastanówcie się Państwo bo takie minusowanie komentarzy.to postępowanie nie godne nawet przedszkolaka
15 marca 2017
+1
-3
31d-c28
~ Grzegorz   Witam wszystkich serdecznie !widze dobre i złe komentarze w stosunku do mojej osoby,za wszystkie dziękuje. Nie zraziłem się wręcz przeciwnie tylko mnie umocniły i dodały nowych doświadczeń(odpowiem od razu Panu,który pisał jakieś nieprawdziwe rzeczy na mój temat. Owszem były artykuły ale w 2015 roku można to sprawdzić ,pisma też i jeszcze nie było wtedy przetargu.więc rada dla Pana,który to pisał,żeby następnym razem 10razy się zastanowił zanim coś powie)A do Pani o niku czytelniczka serdecznie odpowiadam,że w swoim czasie będzie się można dowiedzieć o moich działaniach dla dobra mieszkańców,a to długa lista więc nie będę się rozpisywał.A Pana Andrzeja znam i szanuje go dobrze oraz pozdrawiam.Wiem,że on koło sprawy chodził i tak jak ja interesował się,też tym by inwestycja doszła do skutku. Jak i wiele innych osób,które dzwoniły pisały do PZd. Przecież to chodzi o nasze dobro wspólne!te czynności były po to by wszystkim jeździło się dobrze!Można powiedzieć ,że to nasz wspólny sukces!pozdrawiam wszystkich państwa gorąco!!
15 marca 2017
+7
-1
35a-fdb
~ pełna uznania   Pan Grzegorz to młody człowiek który ma pomysły i nie jest jednym z tych co to w Łańcucie tylko mówią a nic nie robią. My na Podzwierzyncu i nie tylko dużo Mu zawdzięczamy i solidarnie jemy się i trzymamy za Pana kciuki. Proszę się nie przejmować tymi wyssanymi z palca uwagami- piszą he obecni rządzący tylko dalej pomagać nam w rozwoju miasta.
15 marca 2017
+4
-4
063-962
~ Justyna  do ~ c   Artykuly byly ale duzo wczesniej i pisma tez.a jak ktos nie ma informacji niech sie nie wypowiada.
15 marca 2017
+1
-5
982-0ac
~ c  do ~ Czytelniczka   Jak to co robi. Po ogłoszeniu przetargu na przebudowę ulicy Kraszewskiego wystąpił do gazet i Dróg Wojewódzkich z wnioskiem o jej przebudowę. Teraz napisze,że to jego sukces. Pan kompromitacja.
15 marca 2017
+3
-3
063-962
~ Justyno  do ~ Czytelniczka   Mozna widzieć o co Pani chodzi?
15 marca 2017
+1
-2
063-962
~ Justyna  do ~ Justyna   Uderz w stół a nożyce sie odezwa hm
15 marca 2017
+4
-0
b85-22b
~ Czytelniczka   Do redakcji - RZĄDAM aby opisać działania PANA GRZEGORZA W MIEŚCIE ABY KAŻDY o nim usłyszał co robi dobrego!!!
15 marca 2017
+1
-7
063-962
~ Justyna   Jak widać po minusach do komentarzy obecnej wladzy są one nie w smak oj nieładnie tak w czasie pracy opiniowac niewygodne dla siebie komentarze. Ludzie widzą ze przespaliscie te kilka lat i opinię na Wasz temat sobie wyrobili. Poraz na osoby mlode majace chęci do pracy na rzecz miasta.
14 marca 2017
+3
-7
2d8-500
~ justyna  do ~ Mieszkaniec Kraszewskiego   Drodzy Państwo jesli chodzi o Pana Kulę znam Go bardzo dobrze. To czlowiek który póki co nie zajmuje zadnego stanowska w urzędzie a bardzo dba o miasto pisze szereg pism i interesuje się w sposob aktywny losem Łańcuta. Panie Grzegorzu czas sie ujawnić i startować w wyborach ma Pan nasze głosy i poparcie. Pzdtawiam
14 marca 2017
+3
-9
c86-d77
~ mieszkaniec   Pewno ,że pojawie się Pan Kula i będzie się pojawiał.On chce robić i robi dużo nie tylko dla jednej dzielnicy ale dla całego miasta!! pozdrawiam
14 marca 2017
+2
-8
a07-866
~ Picard11   Jak zwykle sporo suchych danych. Fakt, Strabag wygrał przetarg, więc jest szansa że w sposób profesjonalny zrealizują przebudowę. Brak jednak informacji co dalej?? Nic mi nie mówią wymienione w artykule kilometry, czy ul Kraszewskiego zostanie wyremontowana do ul. Konopnickiej??? A Co dalej, tj. Bohaterów, Wyszyńskiego oraz w stronę centrum, tj Cetnarskiego i Słowackiego.
14 marca 2017
+4
-0
749-ae0
~ Mieszkaniec Kraszewskiego   Teraz wielu będzie się podszywać pod ten "sukces". Zaraz pokaże się pani z PSL Roman Monika, pojawi się porażka Kumek, pojawi się Pan Kula, Panowie Gołojuch i inni i będą się chwalić jakie to jest wielkie osiągnięcie. A my tutaj swoje wiemy. Panie Andrzeju współczuję Panu bo tyle jadu tutaj ktoś na Pana wylewa.
14 marca 2017
+9
-4
9b0-e28
~ Piotr   Odpowiedz do Pana o niku "sogun" ma Pan racje ,że przewodniczący się szykuje na stanowisko i dotychczasowy zastępca też. Prawda jest taka ,że oboje na te stanowiska się nie nadają.Powiem Panu,że jest taka osoba,która już dużo robi dla miasta i jest zainteresowana wszystkim by poprawić życie mieszkańcom dużo daje od siebie nie to co radni i władza.Niedługo się ujawni pozdrawiam!!
14 marca 2017
+5
-4
939-9f4
~ sogun   Będzie Łańcucki Świat PISu miał problem przed samorządowymo wyborami kogo by tu na piedestał dać, Kocur chyba jednak startowac nie bedzie...To może Pan przewodniczący no ale Pani Wice może też by chciała? Także któreś z nich i potem jedno albo drugie bedzie Wice :] Na dzien dzisejszy widze to tak. Żadnego młodego i NOWEGO nie skalanego żadnym dotykiem żadnej parti itp itd nie widać. Niestety
14 marca 2017
+7
-1
580-945
~ ???  do ~ co tu nie pasuje   Albo się pomyliłeś albo uwzględnili Twoje spostrzeżenie, teraz jest " od km 22+146 do km 23+516,7 km " Pozdrawiam
14 marca 2017
+3
-0
580-945
~ ???   wybory się zbliżają ??
14 marca 2017
+3
-1
241-186
~ lin  do ~ Maria   Gdyby remont był 3-4 lata temu można by tak powiedzieć, a dzisiaj można jedynie stwierdzić, że pózniej się nie dało
13 marca 2017
+7
-2
0a2-6d5
~ Piotr   Pan Andrzej pewno pod pseudonimem Maria sam sobie wypisał komentarz!!!
13 marca 2017
+6
-6
b8b-bfb
~ doktorxx  do ~ Max   Precz z komuna
13 marca 2017
+6
-0
0a2-6d5
~ Piotr   Pan Andrzej nie jest dobrym kandydatem na burmistrza co za głupoty Pani opowiada! niestety nie tylko on zabiegał o remont! jest jeszcze jeden człowiek co często o to walczył,a pan Andrzej tak jak większość w urzędzie przypisuje sobie nie swoje zasługi.Pan Andrzej wystarczającodługo bezskutecznie dzieła w radzie. Czas na zmiane i kogoś z energią!! wiele mieszkańców jest tego zdania
13 marca 2017
+9
-7
4ab-48e
~ Max   Jak zwykle wykopy będzie prowadzić firma hydrotech i później będą tego efekty Tak jak na zielonej czy grunwaldzkiej kilka miesięcy po remoncie A tu już awarie
13 marca 2017
+7
-1
2b6-c2b
~ Maria   Pan Andrzej Barnat na burmistrza - jedyny skuteczny. Dziękujemy i prosimy o więcej. Takich właśnie nam potrzeba. Bo my mieszkańcy Kraszewskiego wiemy, że gdyby nie Pana zabiegi to byśmy mogli zapomnieć o przebudowie.
13 marca 2017
+8
-19
3f7-6cf
~ koko   to ten remont w kwietniu ale którego roku to jest pytanie??
13 marca 2017
+7
-0
43e-f67
~ Tamtejszy   Oby jakościowo nie był to remont jak na Zielonej, bo kolejny pewnie za 100 lat, bo kolejnych funduszy już raczej nie zobaczymy, no chyba że San Eskobar nam pożyczkę zrobi.
13 marca 2017
+20
-0
e56-bbb
~ co tu nie pasuje   "... od km 23+067,5 do km 23+516,7 ..."
czyli co remont będzie na długości 450 metrów? Czyli dokładnie który odcinek ?
13 marca 2017
+2
-2
e12-ec0
~ Łańcut   Prima aprillis?
13 marca 2017
+6
-0
939-9f4
~ zkra   Uwierze jak zobacze:]
13 marca 2017
+9
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x