Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Najechał na radiowóz
Ślubowanie klas mundurowych
Kto zgubił portfel?
"TWK" nowe biuro nieruchomości w Łańcucie
home > Start > Aktualności > Brak wody w domach
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2019.06.14 07:32 | aktualizacja: 2019.06.14 14:16

Brak wody w domach

Od wczoraj od około godziny 20 mieszkańcy m.in osiedla Braci Śniadeckich, ulic Mościckiego, Piłsudskiego, Grabskiego, Rutkiewicz nie mają wody lub ciśnienie jest bardzo słabe.[AKTUALIZACJA]
Brak wody w domach
Brak wody w domach

“W związku ze zwiększonym rozbiorem wody oraz nieujawnioną awarią (w trakcie lokalizacji) mogą występować przerwy w dostawie wody dla mieszkańców ulic: Mościckiego, Piłsudskiego, Grabskiego, Rutkiewicz, os. Braci Śniadeckich. Za powstałe utrudnienia przepraszamy swoich odbiorców." - informuje Łańcucki Zakład Komunalny Sp. z o.o.

[AKTUALIZACJA]

Łańcucki Zakład Komunalny Sp. z o.o. informuje, iż beczka z wodą zdatną do spożycia po uprzednim przegotowaniu znajduje się przy ul. Mościckiego koło nr 35. Dowóz wody na inne ulice nastąpi po telefonicznym zgłoszeniu pod nr telefonu: 17 225 72 92 lub +48 604 916 978.

[AKTUALIZACJA]

Łańcucki Zakład Komunalny Sp. z o.o. w związku z trudnościami w dostawie wody dla mieszkańców ulic: Piłsudskiego, Grabskiego, Rutkiewicz, Mościckiego, Królowej Jadwigi oraz Braci Śniadeckich zwraca sie z prośbą do wszystkich swoich odbiorców o racjonalne korzystanie z wody tj. niepodlewanie ogródków oraz nienapełnianie przydomowych basenów.

Red
REKLAMA
Oceń:
11 głosów
Brak wody w domach, 1.3636 out of 5 based on 11 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 11107
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (6)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
MGM  Niestety miasto podnosi ciągle ceny za wodę i ścieki (ostatnia podwyżka 29 maja tego roku). A z wodą coraz gorzej. Panie kumek miał pan obniżać ceny za wodę i ścieki i miała to być pierwsza pana decyzja. Jak mówi jeden z pana radnych jest to obniżka odwrócona. I to co było w kampanii nie koniecznie trzeba realizować. Bo kampania to kompania. Po Stronie Ludzi - wasze hasło (PSL) tak właśnie rządzi. W d... ma ludzi liczy się tylko własny interes.
14 czerwca 2019
+39
-6
Warcaby  Dla tego pana ważniejsze jest teraz bajanie ludzi poprzez kurtyny wodne, wodę dla psa czy Dni Miasta. Jest to karygodne panie burmistrzu, ze nie dotrzymuje pan obietnic wyborczych. Zastanawiam się tylko nad jednym, dlaczego za poprzedniego burmistrza forum na gg było otwarte i można było pluć na wszystko i krytykować, aż nagle za nowego jaśnie pana forum jest zamknięte? co jest grane?
14 czerwca 2019
+23
-3
Zdzich Traktorzysta  Woda ? Widocznie Włodarze Łańcuta nie mają z nią problemów, więc sprawy nie ma. Teraz priorytetem są parkometry a ludzie mogą chodzić niemyci byle nie zaglądali do Urzędów Łańcuckich oby smród nie dotarł do gabinetów!
14 czerwca 2019
+22
-6
Ostatnio dodane komentarze
Warcaby   po co kurtyna wodna na Podzweierzyńcu? No jak po co ? przecież tam mieszka radna Chudzik. Dlaczego nie jest postawiona kurtyna w miejscu najbardziej potrzebnym? no po to żeby radna się schłodziła, a nie wspomnę jeszcze o innej osobie. Jest Szanowni Państwo źle!, a będzie jeszcze gorzej. jakie jest wyjście ? Odpowiedzcie sobie sami!
15 czerwca 2019
+9
-1
takiktos   Oj wstyd Panie Burmistrzu Kumek, wstyd radni z komitetu Kumka, wstyd Prezes ŁZK, wstyd Panie szefie Rady Nadzorczej Grzegorzu Kielar. Gdzie teraz jesteście dlaczego nie jesteście dla ludzi, dlaczego nie jesteście cyt" Po stronie ludzi" Wstydzicie się, milczycie, bo macie wszystkich w poważaniu. Ceny wody i ścieków potraficie podnosić a nie potraficie zorganizować prawidłowych dostaw. Z oczyszczalni śmierdzi, wody brak, jak żyć tutaj Burmistrzu. Po co nam te kurtyny na Podzwierzyńcu skoro i tak nikt z nich nie korzysta. Jeszcze podnieście ceny śmieci to już będziecie mieć pełnię szczęścia. DARMOZJADY i OBŁUDNICY.
14 czerwca 2019
+14
-2
Warcaby   Dla tego pana ważniejsze jest teraz bajanie ludzi poprzez kurtyny wodne, wodę dla psa czy Dni Miasta. Jest to karygodne panie burmistrzu, ze nie dotrzymuje pan obietnic wyborczych. Zastanawiam się tylko nad jednym, dlaczego za poprzedniego burmistrza forum na gg było otwarte i można było pluć na wszystko i krytykować, aż nagle za nowego jaśnie pana forum jest zamknięte? co jest grane?
14 czerwca 2019
+23
-3
Zdzich Traktorzysta   Woda ? Widocznie Włodarze Łańcuta nie mają z nią problemów, więc sprawy nie ma. Teraz priorytetem są parkometry a ludzie mogą chodzić niemyci byle nie zaglądali do Urzędów Łańcuckich oby smród nie dotarł do gabinetów!
14 czerwca 2019
+22
-6
adminek   Spokojnie! Jutro jest sobota to będzie można się wybrać na krytą pływalnię w Łańcucie i wykąpać.
14 czerwca 2019
+18
-5
MGM   Niestety miasto podnosi ciągle ceny za wodę i ścieki (ostatnia podwyżka 29 maja tego roku). A z wodą coraz gorzej. Panie kumek miał pan obniżać ceny za wodę i ścieki i miała to być pierwsza pana decyzja. Jak mówi jeden z pana radnych jest to obniżka odwrócona. I to co było w kampanii nie koniecznie trzeba realizować. Bo kampania to kompania. Po Stronie Ludzi - wasze hasło (PSL) tak właśnie rządzi. W d... ma ludzi liczy się tylko własny interes.
14 czerwca 2019
+39
-6
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x