Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Zostawił auto na torach i uciekł
Dał się złapać
Najechał na radiowóz
Ślubowanie klas mundurowych
home > Start > Aktualności > Burmistrz Łańcuta wsparł Konrada Fijołka
Rozmiar tekstu:
AAA
RZESZÓW
2021.04.27 15:13 | aktualizacja: 2021.04.27 15:26

Burmistrz Łańcuta wsparł Konrada Fijołka

Dziś Rafał Kumek uczestniczył w kampanii wyborczej kandydata na prezydenta Rzeszowa i oficjalnie poparł jego kandydaturę. Razem z nim wsparcia udzielili Aleksandra Dulkiewicz Prezydent Gdańska i Jacek Karnowski Prezydent Sopotu.
Burmistrz Łańcuta wsparł Konrada Fijołka
Burmistrz Łańcuta wsparł Konrada Fijołka

-Liczy się nasze wsparcie rodziny samorządowej dla Konrada Fijołka ale jutro liczy sie to o czym powiedzą, jak nas osądzą nasi mieszkańcy naszych miast. Ponad dwa lata temu 2019 roku, po wyborach samorządowych, Konrad przyjechał do mnie z gratulacjami ale też zaproponował rozwiązanie, które myślę, że jest bardzo dobre dla naszych obu miast dla Rzeszowa i Łańcuta to jest wybudowanie ścieżki rowerowej łączącej nasze miasta. Bliskość naszych miast [...] daje ogromne możliwości turystyczne. [...]Ta inwestycja będzie inwestycją regionalną - mówił dziś burmistrz Rafał Kumek - Mam nadzieje, że już po wyborach w czerwcu będzie nam dane zrealizować tą bardzo ważną inwestycję dla obu miast i dla wszystkich turystów odwiedzających Rzeszów i Łańcut - dodał

-Dzisiaj otrzymałem wsparcie "rodziny samorządowej". Dziękuję: Aleksandrze Dulkiewicz Prezydent Gdańska, Jackowi Karnowskiemu Prezydentowi Sopotu, i Rafałowi Kum kowi, Burmistrzowi Łańcuta. Spotkaliśmy się, aby wymienić doświadczenia związane ze współpracą sąsiadujących ze sobą miast i gmin oraz zaplanować wspólne działania na przyszłość, wzorując się na współpracy Trójmiasta i okolicznych gmin. - napisał na swoim profilu Konrad Fijołek

Red
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
Burmistrz Łańcuta wsparł Konrada Fijołka, 3.6667 out of 5 based on 3 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 4074
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (8)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
andyla  W takim towarzystwie się znaleźć, toż to tylko pogratulować Panie Burmistrzu. A jaki to honor i zaszczyt dla Łańcuta. Czy to mania wielkości naszego Burmistrza, czy przejaw fijołkostwa.
27 kwietnia 2021
+41
-9
mogren  I tak oto będziemy mieć obiecany łącznik tylko że nie samochodowy z autostradą ale rowerowy z Rzeszowem
27 kwietnia 2021
+31
-1
ZawszePodGórkę  Panie Burmistrzu, czy ta decyzja przysporzy Panu grono zwolenników?
Jest Pan jednym z trzech muszkieterów (tylko trzech na całą Polskę), i mam obawy czy to poprawi Panu poparcie mieszkańców Łańcuta?
27 kwietnia 2021
+27
-6
Ostatnio dodane komentarze
Abraham Guldberg   Konrad Fijołek w towarzystwie PSL snuje plany o integracji komunikacji w Rzeszowie. To kogo popiera nasz burmistrz -- a swego z PSL. Więcej zieleni Panie burmistrzu w mieście.
https://nowiny24.pl/konrad-fijolek-w-towarzystwie-psl-snuje-plany-o-integracji-komunikacji-w-rzeszowie-zdjecia/ar/c1-15601805
8 maja 2021
+6
-1
Zdzich Traktorzysta   Nasz Włodarz wepchnął między wódkę a zakąskę.
Kto go tam zna w Rzeszowie? Chyba II kadencja się oddala.
28 kwietnia 2021
+24
-5
kingabu  do mogren   Zaczęłam się martwić teraz o ten tunel :] :D
28 kwietnia 2021
+19
-6
mogren   I tak oto będziemy mieć obiecany łącznik tylko że nie samochodowy z autostradą ale rowerowy z Rzeszowem
27 kwietnia 2021
+31
-1
andyla   W takim towarzystwie się znaleźć, toż to tylko pogratulować Panie Burmistrzu. A jaki to honor i zaszczyt dla Łańcuta. Czy to mania wielkości naszego Burmistrza, czy przejaw fijołkostwa.
27 kwietnia 2021
+41
-9
ZawszePodGórkę   Panie Burmistrzu, czy ta decyzja przysporzy Panu grono zwolenników?
Jest Pan jednym z trzech muszkieterów (tylko trzech na całą Polskę), i mam obawy czy to poprawi Panu poparcie mieszkańców Łańcuta?
27 kwietnia 2021
+27
-6
balpa   Może nie w temacie, ale uważajcie na ludzi podających się za Słowaków, Ukraińców, moim zdaniem są to Czeczeni, którzy oferują wymianę rynien za nieduże pieniądze. Zaczyna pracować trzech, pod koniec przyjeżdża jeszcze czterech, niby dowieźć brakujące materiały, a są to osoby które naliczają kilkanaście tysięcy za pracę i materiał które są warte góra 3 tys. Niestety odmowa nie wchodzi w grę. Rozgłoście to, bo ja nie mam konta na żadnych portalach.
27 kwietnia 2021
+10
-0
bonifacy   Nic dziwnego, przecież to jest ośmiornica i tak od prawie 40 lat w całej Polsce !! nikogo nie dopuszczą z zewnątrz nawet kosztem sfałszowania wyborów ! a reszta to tylko pokazówka dla niewolników !
27 kwietnia 2021
+14
-7
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x